Ostraha objektu osram bruntál - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní, Bruntál

Obrana a ochrana / Ostraha objektu osram bruntál - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost G4S Services s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Zahradní 1442, Bruntál
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha objektu osram bruntál - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní (Zahradní 1442, Bruntál)

Společnost G4S Services, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici Strážný na pracoviště do objektu OSRAM Bruntál.
Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (denní i noční).
Požadujeme
- řidičské oprávnění sk. B
- profesní kvalifikace Strážný, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/
- trestní bezúhonnost
- komunikativnost, základní znalost PC
- nižší střední odborné, střední odborné s výučním listem
- min. 18 let
Nabízíme
- stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv
Hlásit se na tel. č. 724 793 669
Z : 15.8.2023

Informace o společnosti G4S Services s.r.o.

G4S Services s.r.o.
Zahradní 1442
Bruntál
79201
IČO: 1558676
aktualizováno před 8 měsíci