Ostraha objektu skladu - pracovníci ostrahy, strážní, Cerhovice

Obrana a ochrana / Ostraha objektu skladu - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Plzeňská 333, Cerhovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha objektu skladu - pracovníci ostrahy, strážní (Plzeňská 333, Cerhovice)

Upřesňující informace: Nástup možný ihned.
Požadujeme: Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou- ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost k nočním směnám. Předložení výpisu z RT.
Náplň práce: Denní i noční směny. Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Práce s tabletem při evidenci všech vozidel i osob.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti, HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za zjištění a vyřešení mimořádných situací, možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.
Vhodné pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.
NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
Plzeňská 333
Cerhovice
26761
IČO: 28317432
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Ostraha objektu skladu - pracovníci ostrahy, strážní