Ostraha přestavby prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní, Česká Lípa

Obrana a ochrana / Ostraha přestavby prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Mimoňská 3090, Česká Lípa
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 115 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha přestavby prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní (Mimoňská 3090, Česká Lípa)

Požadujeme:
- Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, znalost českého jazyka slovem i písmem. Praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
- Strážní a pochůzková činnost, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, možnost čerpat dle požadavku zálohu na mzdu. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou po dobu přestavby s možností prodloužení pracovního poměru po otevření prodejny.
Vhodné pro osoby s OZZ a OZP.
PRACOVNÍ DOBA: - turnusové směny: 12 hodinové denní i noční směny.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 722 364 544, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
Mimoňská 3090
Česká Lípa
47001
IČO: 28317432
aktualizováno před více než rokem