Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní, Kolín

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Benešova 1000, Kolín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny kaufland - pracovníci ostrahy, strážní (Benešova 1000, Kolín)

První kontakt:
Lihotská Alena, tel.: 606 333 112, 8 - 17 hod,
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Požadujeme :
Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
Praxe v oblasti security ( podmínkou)
Znalost kamerového systému(podmínkou)
Certifikát strážného
Vhodné pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/
Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Náplň práce:
Pochůzková činnost po prodejně.

Nabízíme :
Práci v silné a stabilní společnosti
Odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů
Možnost zálohy na mzdu
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
Nástup možný ihned.

Nabízíme :
Náborový příspěvek 6.000 Kč
Ubytování pro mimo Kolínské uchazeče

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Benešova 1000
Kolín
28002
IČO: 6227155
aktualizováno před více než 2 roky