Ostraha prodejny lidl (hpp, dpp, vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní, Frýdek-Místek

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl (hpp, dpp, vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl (hpp, dpp, vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní (Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek)

z:21/2/2024 (HPP, DPP, vyhrazeno pro OZP) a:25/3/2024
Náplň práce:
Strážní a detektivní činnost na prodejně, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Požadujeme:
- Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu.
- Základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.
- Schopnost adekvátně reagovat v rámci mimořádných situací (krádeže).
Výhodou:
- Praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
- Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.
- Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
- Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, pondělí až pátek 8:00-17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
Frýdlantská 2197
Frýdek-Místek
73801
IČO: 28317432
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Ostraha prodejny lidl (hpp, dpp, vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní