Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní, Svitavy

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště U Tří mostů 995, Svitavy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní (U Tří mostů 995, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
DALŠÍ POŽADAVKY: výpis z rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
NABÍZÍME: práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED. Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky: pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon (po-pá 8-17 hod). NECHODIT na pobočku.

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
U Tří mostů 995
Svitavy

IČO: 28317432
aktualizováno před téměř 2 roky