Ostraha prodejny lidl - hpp/dpp (vhodné i pro ozz) - pracovníci ostrahy, strážní, Ostrava

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl - hpp/dpp (vhodné i pro ozz) - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Protektia s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště K Lávce 1141, Ostrava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Čeština"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl - hpp/dpp (vhodné i pro ozz) - pracovníci ostrahy, strážní (K Lávce 1141, Ostrava)

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází! První kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 h.na č. 734 881 684 nebo e-mailem: nezapomeňte přiložit platné telef. číslo.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe výhodou. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Náplň práce: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.
K Lávce 1141
Ostrava

IČO: 46965076
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Ostraha prodejny lidl - hpp/dpp (vhodné i pro ozz) - pracovníci ostrahy, strážní