Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní, Týniště nad Orlicí

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost SEKURO & Group s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Mostecká 14, Týniště nad Orlicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 105 - 120 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní (Mostecká 14, Týniště nad Orlicí)

Prvotní kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 17:00 hodin nebo zasláním strukturovaného životopisu (s kontaktními údaji) na e-mail
Prosíme, nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení !
Požadujeme:
- plnoletost, trestní bezúhonnost
- fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku
- příjemné vystupování, zodpovědnost
- spolehlivost, flexibilitu
- praxe v securitě výhodou - ne však podmínkou
- certifikát strážného (možnost zajištění zaměstnavatelem).
Náplň práce:
- bezpečnostní dohled nad prodejnou
- zajištění ostrahy a ochrany majetku
- kontrola zabezpečení zboží před krádeží, čipování zboží
- kamerový monitoring prodejny
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme:
- práci na denní směny v klimatizovaném prostředí
- prémiové ohodnocení za výkonnost, k základní sazbě odměny za záchyty
- možnost pracovat na DPP/ HPP
- interní školení, Multisport karta
- zálohové vyplácení v týdenním intervalu
- možnost profesního růstu do mobilního autotýmu
- možnost ubytování
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SEKURO & Group s.r.o.

SEKURO & Group s.r.o.
Mostecká 14
Týniště nad Orlicí
51721
IČO: 7624581
aktualizováno před více než 2 roky