Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní, Náchod

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost SEKURO & Group s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Běloveská 2085, Náchod
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 115 - 115 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny penny - pracovníci ostrahy, strážní (Běloveská 2085, Náchod)

Pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení) s NÁSTUPNÍ SMLOUVOU NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE (DDP), turnusové služby. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná o 35 hodin týdně).
Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity (OZP) a absolventy/absolventky.

Náplň práce: pochůzky přímo po prodejně,12hodinové směny; bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob; kontrola zabezpečení zboží před krádeží, čipování zboží; kamerový monitoring prodejny; spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadavky: potravinářský průkaz (možno vyřídit dodatečně), věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, dobrá pracovní morálka, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, praxe u bezpečnosti výhodou - není však podmínkou, certifikát strážného - pokud nemáte, zaměstnavatel zajistí.

Zaměstnavatel nabízí: práci na denní směny v klimatizovaném prostředí; prémiové ohodnocení za výkonnost, k základní sazbě odměny za záchyty; možnost profesního růstu do mobilního autotýmu a přechodu smlouvy na HPP; možnost vyplácení zálohy na mzdu; interní školení, Multisport kartu; možnost zajištění ubytování; motivační programy.

Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na níže uvedený telefon. Nechoďte na pobočku.
Kontakt - paní Pchálková Jana, tel.: 734 514 315, Po - Pá od 08.00 hod. do 16:00 hod.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou e-mailovou adresu.

Informace o společnosti SEKURO & Group s.r.o.

SEKURO & Group s.r.o.
Běloveská 2085
Náchod
54701
IČO: 7624581
aktualizováno před téměř 2 roky