Ostraha prodejny - přestavba kauflandu - pracovníci ostrahy, strážní, Brno

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny - přestavba kauflandu - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost NAXX GUARD a.s.

Místo pracoviště Řípská 1476, Brno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny - přestavba kauflandu - pracovníci ostrahy, strážní (Řípská 1476, Brno)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9.00 do 16.00 hodin.

Náplň práce: zajištění OSTRAHY PŘESTAVBY maloobchodní prodejny, dodržování daných bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: věk min. 18 let, čistý Výpis z trestního rejstříku, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost,
flexibilitu, samostatnost. Praxe v oblasti Security (výhodou), znalost práce na kamerovém systému v obchodních domech (výhodou).
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet, odměny při zadržení osob při páchání trest. činnosti. Nástup možný IHNED
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon, nechodit na pobočku.
Kontakt: 721 954 166, Po-Pá od 9.00 do 16.00 hod., mail:

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Řípská 1476
Brno
62700
IČO: 9639934
aktualizováno před téměř 3 roky