Ostraha prodejny tesco + kamerový systém - pracovníci ostrahy, strážní, Praha

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny tesco + kamerový systém - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště U Slavie 1527, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny tesco + kamerový systém - pracovníci ostrahy, strážní (U Slavie 1527, Praha)

Pchálková Jana, tel.: 722 364 544 po-pá 8:00-17:00 h., e-mail:

Nástup možný ihned.
Jedna pozice jen na ostrahu prodejny.
Druhá pozice jen na kamerový systém.
Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy
práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe
a certifikát strážného výhodou
Náplň práce:
Strážní a detektivní činnost, nebo práce na CCTV (kamerový systém), kontrola dodržování
bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány,
monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.
Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti,
možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní
doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
pracovního poměru.
Vhodné pro osoby s OZZ a OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště,
kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 722 364 544, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
U Slavie 1527
Praha
10000
IČO: 28317432
aktualizováno před více než rokem