Úklid / pouze pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní, Česká Třebová

Obrana a ochrana / Úklid / pouze pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Qanto Services s.r.o.

Místo pracoviště Trávník 155, Česká Třebová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 112 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklid / pouze pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní (Trávník 155, Česká Třebová)

Náplň práce:
- úklid v prostorách prodejny, doplňování zboží
- místo je pouze pro OZP

Požadujeme: trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zkrácený pracovní úvazek dle domluvy
- mzda 104 Kč/hod. + prémie dle ohodnocení vedoucího prodejny
- firemní benefity - příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny služeb mobilního operátora
- vhodné pro ČID a ID

Nástup dohodou
Informace: www.qanto.cz - kariéra
Kontaktní osoba: Žáčková Zdeňka, tel.: 703 499 956, e-mail:
Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.

Informace o společnosti Qanto Services s.r.o.

Qanto Services s.r.o.
Trávník 155
Česká Třebová
56002
IČO: 3395022
aktualizováno před asi 2 měsíci