Ověřovatel - ověřovatelka dávek ssp a dávek pp - odborní pracovníci v sociální oblasti, Trutnov

Zdravotnictví / Ověřovatel - ověřovatelka dávek ssp a dávek pp - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Horská 5, Trutnov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 730 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ověřovatel - ověřovatelka dávek ssp a dávek pp - odborní pracovníci v sociální oblasti (Horská 5, Trutnov)

OVĚŘOVATEL - OVĚROVATELKA DÁVEK SSP A DÁVEK PP
Pracoviště (místo výkonu práce):
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Hradci Králové
Kontaktní pracoviště Trutnov s místem výkonu práce v Trutnově.
Hlavní náplň činnosti:
Zajišťování agendy dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče a jejich výplaty. Přijímání žádostí, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení. Poskytování poradenství v agendě státní sociální podpory a pěstounské péče. Administrativní činnosti v agendě dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče. Zpracování a příprava dokumentace rodinných dávek v rámci koordinace dle nařízení EU 883/2004. Digitalizace písemností – archivace písemností.
Kvalifikační a další požadavky:
- dosáhl vzdělání stanoveného zákonem pro toto místo, tj. minimálně vzdělání střední s maturitní zkouškou
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK centrum, ArsysX
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba
- plný úvazek
- předpokládaný nástup od ihned nebo po ukončení výběrového řízení
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za RD) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 26. července 2021 na e-mailovou adresu a
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Horská 5
Trutnov
54101
IČO: 72496991
aktualizováno před téměř 3 roky