Pečovatel/pečovatelka - provozní pracovník kuchyně - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Rosice

Zdravotnictví / Pečovatel/pečovatelka - provozní pracovník kuchyně - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Penzion pro důchodce Rosice, příspěvková organizace

Místo pracoviště Kaštanová 1223, Rosice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 26 600 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pečovatel/pečovatelka - provozní pracovník kuchyně - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Kaštanová 1223, Rosice)

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (V pracovní dny od 6:00 do 14:30)

Požadujeme:
" Kurz pro pracovníky v sociálních službách dle zákona č. 108/1996 Sb..
" ŘP skupiny B
" Výpis z evidence rejstříku trestů

Pracovní smlouva bude uzavřena na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce:
pečovatel/ka (0,75 úvazek - 6 hodin)poskytování základních úkonů pečovatelské služby (nákupy, pomoc při osobní hygieně, příprava a podání jídla, doprovod k lékaři, vyřizování pochůzek, praní prádla atd..)

Provozní pracovník/ce kuchyně:(0,125 úvazek - 1 hodina) mytí nádobí, úklid prostor kuchyně

Hrubý měsíční plat je uveden již za zkrácený úvazek 0,875.

Informace o společnosti Penzion pro důchodce Rosice, příspěvková organizace

Penzion pro důchodce Rosice, příspěvková organizace
Kaštanová 1223
Rosice
66501
IČO: 65264673
aktualizováno před asi rokem