Pedagog zš - aprobace aj a aprobace i. stupeň - učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol), Jindřichov

Výchova a vzdělávání / Pedagog zš - aprobace aj a aprobace i. stupeň - učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol)

Společnost Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Místo pracoviště Jindřichov 457, Jindřichov
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 170 - 41 940 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pedagog zš - aprobace aj a aprobace i. stupeň - učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) (Jindřichov 457, Jindřichov)

místo výkonu práce : Jindřichov 457
Předpoklady:
- Splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle zákona č. 563/2004 Sb., § 3,
- Pedagog ZŠ
- Požadujeme kvalifikaci: VŠ pedagogického směru
A) - aprobace - AJ
B) - aprobace - I. stupeň
- Pro obě aprobace úvazek plný (40 hodin týdně)
- znalost práce na PC,
- dobré komunikační schopnosti,
- kreativita, spolehlivost a samostatnost,
- aktivní a zodpovědný přístup k práci.
K přihlášce nutno doložit:
- Životopis s uvedením dosavadní praxe,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Náplň práce a platové zařazení:
- Dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění novely platných předpisů.
Přihláška uchazeče musí obsahovat:
- Jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu, příp. bydliště,
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího statního občana,
- datum a podpis uchazeče.

Pokud by uchazeč požadoval možnost ubytování, doložte tuto skutečnost k žádosti.
Lhůta pro podání přihlášky: do 18.6.2021
Předpokládaný nástup: od 23.8.2021 (příp. dle dohody)
Informace: Mgr. Zlata Steuerová, MBA ředitelka, tel. 554 641 745, MT: 702020296
Přihlášku je možno zaslat:
poštou:
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál, Jindřichov 457, 793 83 Jindřichov
osobně:
v kanceláři ředitelky (zástupce ředitelky) školy, Jindřichov 457,
na obálku uveďte ,,Výběrové řízení pedagog"
Z : 6.5.2021

Informace o společnosti Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál
Jindřichov 457
Jindřichov
79383
IČO: 70645469
aktualizováno před téměř 3 roky