Pekař/ka / cukrář/ka - pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek, Choceň

Výroba a provoz / Pekař/ka / cukrář/ka - pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Společnost Pekařství u Lifků s.r.o.

Místo pracoviště Orlické nábřeží 1173, Choceň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pekař/ka / cukrář/ka - pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek (Orlické nábřeží 1173, Choceň)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ: příprava surovin, mísení těsta, ruční manipulace s těstem - tvarování pekařských výrobků, obsluha kynárny a pece, skládání a balení výrobků
POŽADUJEME: spolehlivost, zodpovědnost, zručnost, aktivní přístup; výborný zdravotní stav, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
Vyučení v oboru není podmínkou, zaučíme.
Místo je vhodnější pro ženy.
NABÍZÍME: příjemné prostředí malé rodinné firmy s 30letou tradicí, stravenkový paušál
KONTAKT: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem

Informace o společnosti Pekařství u Lifků s.r.o.

Pekařství u Lifků s.r.o.
Orlické nábřeží 1173
Choceň
56501
IČO: 28814541
aktualizováno před asi rokem