Pp na 90 dní - pekaři, Praha

Výroba a provoz / Pp na 90 dní - pekaři

Společnost TTT-NERES s.r.o.

Místo pracoviště Pekařská 598, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pp na 90 dní - pekaři (Pekařská 598, Praha)

PP NA 90 DNÍ
Kontakt: tel.: 770611722
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 774301559 v době Po a ST od 9.00 - 14.00 hod.

Osobně na adrese: Kpt. Stránského 982/21, 19800 Praha 9 Černý most v době:
Po a ST od 9.00 - 14.00 hod.

Požadavky: - dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- výpis z rejstříku trestů
Náplň práce: - naskladnění zboží, které do skladu přijíždí na paletách a vyskladnění zboží, které se dále odváží zákazníkům, včetně souvisejících, tzv. pomocných činností, jako jsou např. úklid prostor, kde dochází k výkonu práce či kontrola výrobku.
- pracovní doba :od 06.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00, od 22.00 do 06.00

Informace o společnosti TTT-NERES s.r.o.

TTT-NERES s.r.o.
Pekařská 598
Praha
15500
IČO: 24714321
aktualizováno před více než rokem