Personalista/ka - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce, České Budějovice

Finance, Administrativa / Personalista/ka - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Místo pracoviště Studentská 787, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Personalista/ka - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (Studentská 787, České Budějovice)

Pracovní náplň: vedení personální agendy, příprava a komplexní zpracování podkladů pro pracovně právní vztahy, personální administrativa, zabezpečení pracovně lékařských služeb zaměstnanců, spolupráce při zpracování mezd, organizace výběrových řízení, zabezpečení oznamovací povinnosti vůči orgánům státní správy, zajištění činností spojených s archivací,
práce v personálním programu a programech souvisejících s chodem fakulty.
Požadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání,
- trestní bezúhonnost,
- praxe v oblasti personalistiky výhodou,
- orientace v oblasti personalistiky a pracovně právní dokumentace, znalost Zákoníku práce,
- práce na PC (MS Office, zejm. MS Word a MS Excel) na pokročilé úrovni znalost anglického jazyka, minimální úroveň B2,
- spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup
k práci, organizační schopnosti.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje, perspektivu zaměstnání, zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: listopad - prosinec 2023 nebo po dohodě
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč dle mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením "personalista/ka EF JU" zašlete na e-mail: do 27. 10. 2023.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Informace o společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Studentská 787
České Budějovice
37005
IČO: 60076658
www.zsf.jcu.cz
aktualizováno před 7 měsíci