Personalista/ka - personální referenti, České Budějovice

Administrativa / Personalista/ka - personální referenti

Společnost dataPartner s.r.o.

Místo pracoviště Senovážné nám. 241, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Personalista/ka - personální referenti (Senovážné nám. 241, České Budějovice)

Pracovní úvazek: dle dohody 20 - 40 hod.
Pracovní náplň:
- Vedení osobní a zdravotní dokumentace zaměstnanců.
- Nábor, výběr uchazečů, vedení přijímacích pohovorů a jejich vyhodnocení, zápisy z pohovorů.
- Spolupráce s úřadem práce a inzertními portály.
- Příprava inzerce a propagačních materiálů.
- Školení zaměstnanců.
- Grantové projekty zvyšování kvalifikace zaměstnanců.
- Pomoc s řešením osobních potřeb a požadavků kolegů.
- Prevence fluktuace a patologických jevů.
- Příprava podkladů pro pracovní smlouvy.
- Spolupráce se školiteli.
- Spolupráce se středními a vysokými školami.
- Administrativní práce.
Požadujeme:
- středoškolské či vysokoškolské vzdělání nejlépe humanitního charakteru
- základní orientace v psychologii a vedení lidských zdrojů
- praxi v oboru personalistiky min. 1 rok
- zkušenost s aktivním recruitmentem
- základní orientace v zákonech pracovněprávní a mzdové problematiky
- komunikační dovednosti
- samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti
- výborná znalost MS Office (především Word a Excel)
Nabízíme: práci pro stabilní českou firmu s dlouholetými zkušenostmi, přátelský kolektiv, příjemné pracovní místo v centru Českých Budějovic.
Plat dle praxe a výkonu, 25-35 tis a dle dohody a velikosti úvazku (20-40h týdně).
Zam. výhody: pružná pracovní doba, stravenky, mimoprac.aktivity, bonusový systém odměňování, pracovní rozmanitost.

Informace o společnosti dataPartner s.r.o.

dataPartner s.r.o.
Senovážné nám. 241
České Budějovice
37001
IČO: 25178636
aktualizováno před více než 2 roky