Personalista, mzdový/á účetní - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce, Chrudim

Finance, Administrativa / Personalista, mzdový/á účetní - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Společnost Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Místo pracoviště Soukenická 158, Chrudim
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 730 - 28 920 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Personalista, mzdový/á účetní - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (Soukenická 158, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudim
Požadavky na uchazeče:
minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou,
minimální praxe 5 let (mzdová účetní),
znalost mzdového účetnictví a související legislativy,
znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů,
samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi),
diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, flexibilnost,
uživatelská znalost práce na PC,
trestní a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, zapůjčení kompenzační pomůcky pro své příbuzné zdarma, Unišeky +, pedikúra pro zaměstnance za zvýhodněnou cenu, stravenkový paušál, práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace, podporujeme stálé zvyšování odbornosti

Pracovní náplň:
komplexní vedení mzdové a personální agendy,
práce s docházkovým systémem,
příprava a účast na výběrových řízeních,
zpracovávání statistických výkazů ze mzdové a personální oblasti,
předání a evidence ochranných pracovních prostředků zaměstnanců,
registrace pracovníků v sociálních službách

Typ úvazku, délka pracovního poměru a finanční ohodnocení:
plný pracovní úvazek,
platová třída 9,
základní platový tarif 19.730,- až 28.920,- Kč dle započitatelné praxe,
po zapracování možnost přiznání osobního příplatku,
pružná pracovní doba,
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
nástup dle dohody

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese-zaslání životopisu.

Informace o společnosti Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Soukenická 158
Chrudim
53701
IČO: 15054080
aktualizováno před více než 2 roky