Personalista/personalistka - personální referenti, Horní Dubenky

Administrativa / Personalista/personalistka - personální referenti

Společnost Janštejn Glass Group s.r.o.

Místo pracoviště sídliště Janštejn 39, Horní Dubenky
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 36 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Personalista/personalistka - personální referenti (sídliště Janštejn 39, Horní Dubenky)

Místo výkonu práce: Sídliště Janštejn č.ev.39, 588 52 Horní Dubenky, okr.Jihlava

Náplň práce:
- personální agenda svěřených zaměstnanců
- administrativa spojená s nástupy, průběhem zaměstnání a výstupy zaměstnanců
- zpracování podkladů pro měsíční výpočet mzdy
- práce s daty, dodržování pravidel odměňování
- po zaškolení pomoc s výpočtem mezd svěřených zaměstnanců
- pravidelný reporting dat na měsíční bázi

Očekáváme:
- SŠ ekonomického směru výhodou
- zkušenosti na podobné pozici
- obecná znalost zákoníku práce
- pečlivost, samostatnost a svědomitost
- ochota se naučit zpracování podkladů pro mzdy
- komunikační a organizační schopnosti
- kolegiální přístup, empatický přístup, ambice pro kariérní růst

Nabízíme:
- zaměstnanecké výhody
- zajímavou, pestrou a samostatnou práci, díky které se můžete seberealizovat ve firmě, která expanduje na zahraničních trzích v oblasti bytového designu
- pracovní telefon a notebook
- možnost osobního rozvoje a vzdělávání, jazykové kurzy
- 1 den v týdnu Home office dle dohody
- dárek při životních událostech
- nabídka firemních akcí
- zvýhodněné služby mobilního operátora
- zaměstnanecké slevy

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky v čase 8:00-16:30 hod.

Požadavky

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Janštejn Glass Group s.r.o.

Janštejn Glass Group s.r.o.
sídliště Janštejn 39
Horní Dubenky

IČO: 28449703
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Personalista/personalistka - personální referenti

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
sídliště Janštejn 39 39