Personalista/personalistka - specialisté v oblasti personálního řízení, Lovosice

Administrativa / Personalista/personalistka - specialisté v oblasti personálního řízení

Společnost TRCZ s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1165, Lovosice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Personalista/personalistka - specialisté v oblasti personálního řízení (Průmyslová 1165, Lovosice)

náplň práce:
- nábor zaměstnanců ' vedení náborového procesu od přípravy inzerátu až po nástup zaměstnance
- zodpovědnost za dodržování pracovně-právní legislativy
- interní a externí komunikace
- spolupráce na HR projektech a rozvoji HR procesů
- úzká spolupráce s managementem a odděleními napříč společností
POŽADAVKY:
- min. středoškolské vzdělání
- anglický jazyk na pokročilé úrovni
- základní znalost pracovněprávní legislativy
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost MS Office
- organizační schopnosti
NABÍZÍME:
- perspektivní a zajímavou práci v mezinárodní společnosti automobilového průmyslu
- férovou firemní kulturu
- možnost pracovat na zajímavých projektech pro významné zákazníky
- práci ve "zdravé firmě" ' různými akcemi a kampaněmi podporujeme zdraví zaměstnanců
- odpovídající školení
- příležitost profesního rozvoje a kariérního růstu
- zajímavé mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- pružnou pracovní dobu
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 8.00h. do 16.00h., osobně každé úterý v 10:30 hodin.

Informace o společnosti TRCZ s.r.o.

TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165
Lovosice
41002
IČO: 26486059
aktualizováno před 8 měsíci