Personální referent/ka - personální referenti, Kroměříž

Administrativa / Personální referent/ka - personální referenti

Společnost MAGNETON a.s.

Místo pracoviště Hulínská 1799, Kroměříž
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Personální referent/ka - personální referenti (Hulínská 1799, Kroměříž)

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: nábor zaměstnanců, vyhledávání nových kandidátů, reporty v rámci náborového procesu, spolupráce při rozvoji a vzdělávání zaměstnanců, administrativa (příprava pracovně právních dokumentů, potvrzení), koordinace a vedení agendy lékařských prohlídek, správa interního docházkového systému, odesílání žádostí o zaměstnání, oznamování volných pracovních míst a organizace výběrových řízení nových kandidátů, spolupráce při zpracování mezd
- požadavky: dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost anglického jazyka výhodou, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a pozitivní přístup, zájem o osobní rozvoj a chuť pracovat
nástup možný ihned nebo dohodou
- Nabízíme: možnost kariérního růstu v rámci holdingu, 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, prostor pro vlastní inovaci a nápady
- Kontakt telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod., příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti MAGNETON a.s.

MAGNETON a.s.
Hulínská 1799
Kroměříž
76701
IČO: 27824047
www.magneton.cz
aktualizováno před více než rokem