Php vývojář/ka- elektronika pro ekologii - vývojáři webu a multimédií, České Budějovice

Informační technologie / Php vývojář/ka- elektronika pro ekologii - vývojáři webu a multimédií

Společnost FIEDLER AMS s.r.o.

Místo pracoviště Lipová 1789, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 60 000 - 100 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Php vývojář/ka- elektronika pro ekologii - vývojáři webu a multimédií (Lipová 1789, České Budějovice)

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Co stavíme z technologického hlediska? High available/scalable distribuovaná platforma pro příjem, zpracování, vyhodnocení a vizualizaci dat psaná v Node.js běžící v cloudu s SPA frontendem v Aurelia.js a desktopovým klientem postaveném na Electronu.
Jak pracujeme? Pro verzování kódu a issues používáme GitLab. Celý vývoj sedí u jednoho stolu ve velké prostorné kanceláři (s otevíratelnými okny).
Náplň práce: tvorba čistého a dobře navrženého kódu; code reviews, debug, zlepšování kvality aplikací- aktualizace.
Co je pro nás důležité: schopnost vyvíjet čistý modulární kód; komunikativnost a týmová spolupráce, samostatnost; udržujeme pořádek a přehlednost, provádíme code review; chceme mít produkty stabilní- k testování používáme Unit testy; o našich produktech chceme vědět- pro monitoring používáme Prometheus a logy sledujeme v Graylogu.
Požadujeme: znalost PHP; znalost SQL databází (MySQL ...); znalost Javascript; znalost verzovacích systémů (git).
Nabízíme: provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon, výhodný mobilní tarif; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji vlastních elektronických přístrojů; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků; sick days; finanční bonusy.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti FIEDLER AMS s.r.o.

FIEDLER AMS s.r.o.
Lipová 1789
České Budějovice
37005
IČO: 3155501
www.fiedler.company
aktualizováno před 8 dny

Odpověď na pracovní pozici Php vývojář/ka- elektronika pro ekologii - vývojáři webu a multimédií

Lipová 1789 1789