Pizzař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Loučná nad Desnou

Obchod a cestovní ruch / Pizzař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost K3 SPORT, s.r.o.

Místo pracoviště Kouty nad Desnou 30, Loučná nad Desnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 33 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pizzař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Kouty nad Desnou 30, Loučná nad Desnou)

Přijmeme pizzaře/pizzařku do sportovního areálu v Koutech nad Desnou. Místo výkonu práce: Areál Kouty, Kouty nad Desnou 30, 788 11.
Náplň práce: samostatná příprava a pečení pizzy.
Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe min. 1 rok, schopnost samostatné odborné práce, příjemné vystupování, profesionalitu, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: práci na pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v případě vzájemné spokojenosti, plný/zkrácený úvazek - dle dohody, zaměstnanecké stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti. Mzda od 33.300,- Kč dle praxe a zkušeností uchazeče + měsíční prémie z obratu.
Krátký/dlouhý týden, směny od 9:00 do 20:00 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Jana Zlámalová,

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti K3 SPORT, s.r.o.

K3 SPORT, s.r.o.
Kouty nad Desnou 30
Loučná nad Desnou
78811
IČO: 26830248
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pizzař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)