Plánovač analytik /plánovačka anylytička - specialisté v oblasti logistiky, Lovosice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Plánovač analytik /plánovačka anylytička - specialisté v oblasti logistiky

Společnost TRCZ s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1165, Lovosice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 37 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Plánovač analytik /plánovačka anylytička - specialisté v oblasti logistiky (Průmyslová 1165, Lovosice)

NÁPLŇ PRÁCE:
˘ objednávání komponentů pro výrobu na základě zákaznických požadavků
˘ analýza zákaznických předpovědí
˘ analýza aktuálních skladových zásob
˘ správa systémů MRP (plánovacího systému)

POŽADUJEME:
˘ VŠ nebo SŠ technického nebo ekonomického směru (praxe v oboru výhodou)
˘ angličtina na komunikativní úrovni
˘ základní znalost práce s MS Office (Excel+ MS Access); (základní pojmy, vzorce, formátování)
˘ organizační a komunikační dovednosti
˘ logické myšlení, důslednost, samostatnost
˘ znalost TPS a kanban production výhodou

NABÍZÍME:
˘ stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
˘ odpovídající školení
˘ příležitost profesního a karierního růstu
˘ férová firemní kultura
˘ zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
˘ mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Způsob prvního kontaktu: e-mailem či telefonicky PO-PÁ ve všední dny od 8.00 - 16.00 hod.

Informace o společnosti TRCZ s.r.o.

TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165
Lovosice
41002
IČO: 26486059
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Litoměřice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Litoměřice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz