Plánovač/ka obalového materiálu - úředníci ve výrobě, Zásmuky

Výroba a provoz, Administrativa / Plánovač/ka obalového materiálu - úředníci ve výrobě

Společnost Hügli Food s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 426, Zásmuky
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Plánovač/ka obalového materiálu - úředníci ve výrobě (Nádražní 426, Zásmuky)

První kontakt:
Zuzana Šustová, tel.: 321 759 617, Po - Pá 9 - 15 hod,
osobně: Nádražní 426, Zásmuky, Po - Pá 8:30 - 12 hod

Mezinárodní potravinářská společnost Hügli Food Zásmuky hledá do svého týmu novou kolegyni nebo kolegu na pozici PLÁNOVAČ/KA OBALOVÉHO MATERIÁLU. Baví Vás práce s čísly, jste pečlivá/ý, zodpovědná/ý, umíte dobře anglicky i s Excelem? Rádi Vás uvítáme v našem týmu!

PLÁNOVAČ/KA OBALOVÉHO MATERIÁLU

Co Vás čeká:
* spolupráce při plánování výroby, řízení zásob a jejich optimalizace
* zpracování objednávek obalových materiálů
* následná administrace - zpracování dodacích listů, kontrola a párování faktur
* sledování termínů dodání s ohledem na včasné zajištění podkladů pro plán výroby
* komunikace s interními odděleními napříč firmou
* každodenní komunikace s externími dodavateli a sklady
* sledování a optimalizace minimálních zásob surovin a obalových materiálů s ohledem na stanovené cíle
* evidence denních zásob (podpora IT), řešení rozdílů.

Požadavky:
* SŠ/příp. VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
* pokročilá a praktická znalost MS Excel
* znalost AJ slovem i písmem
* analytické a logické myšlení
* radost z práce s čísly, přípravy reportů
* samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
* zkušenosti s ERP výhodou, nikoliv podmínkou
* uvítáme praxi v FMCG či plánování.

Co Vám můžeme nabídnout:
* práce na HPP
* zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti
* další profesní a osobní rozvoj, jazyková a odborná školení
* mzda dle dohody
* 25 dnů dovolené za kalendářní rok
* klouzavá pracovní doba
* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
* obědy dovážené na pracoviště - výběr z několika jídel
* občerstvení na pracovišti (voda, káva)
* firemní akce
* příjemný pracovní kolektiv
* lokalita: Zásmuky u Kolína
* nástup ZÁŘÍ/ŘÍJEN 2023.

Informace o společnosti Hügli Food s.r.o.

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426
Zásmuky
28144
IČO: 16193440
aktualizováno před 9 měsíci