Plánovač/ka výroby - všeobecní administrativní pracovníci, Svitavy

Administrativa / Plánovač/ka výroby - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost SMM Elektro, spol. s r.o.

Místo pracoviště Říční 1578, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 16 000 - 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Němčina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Plánovač/ka výroby - všeobecní administrativní pracovníci (Říční 1578, Svitavy)

NÁPLŇ: Plánování a kontrola výroby, vytváření průvodek, dodacích listů, inventarizace,vedení stavu skladových zásob výrobků, zpracování statistik a pracovních výkonů, komunikace se zákazníky po telefonu.
Firma je chráněná dílna, místo je určeno pro osoby invalidní nebo osoby zdravotně znevýhodněné.

NABÍZÍME: Osobní ohodnocení, dotované stravování.
KONTAKT: emailem, osobně, telefonicky 8.00-14.00 hod

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti SMM Elektro, spol. s r.o.

SMM Elektro, spol. s r.o.
Říční 1578
Svitavy
56802
IČO: 63477076
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Plánovač/ka výroby - všeobecní administrativní pracovníci

Říční 1578 1578
Svitavy