Plánovač - odborní plánovači a odborní účetní materiáloví, Velvary

Finance, Administrativa / Plánovač - odborní plánovači a odborní účetní materiáloví

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s.

Místo pracoviště Sídliště 420, Velvary
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Plánovač - odborní plánovači a odborní účetní materiáloví (Sídliště 420, Velvary)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Zkušenost z oblasti výrobních procesů a technologií výhodou
- Pokročilou znalost práce na PC (MS Office)
- Znalost cizího jazyka vítána
- Ochotu a schopnost pracovat v týmu
- Zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu

Náplň práce:
- Tvorba a aktualizace plánů výroby
- Evidence výroby a technologických časů v IS
- Plánování a řízení balení hotových výrobků dle požadavků zákazníka
- Kontrola kupních smluv
- Spolupráce při řízení výroby, koordinace požadavků výroby
- Plánování personálního zajištění a obsazení na směnách
- Komunikace a spolupráce s obchodním oddělením

Nabízíme:
- Nadstandardní finanční ohodnocení v regionu
- 5 týdnů dovolené a 13. plat
- Práci v mladém a flexibilním kolektivu
- Možnosti personálního růstu ve společnosti
- Jazykové a vzdělávací kurzy
- Příspěvek na kartu Multisport
Další benefity na

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá: 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Informace o společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.

METAL TRADE COMAX, a.s.
Sídliště 420
Velvary
27324
IČO: 49684442
aktualizováno před 7 měsíci