Plc programátor/ka - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři, Olomouc

Informační technologie / Plc programátor/ka - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Společnost Elekt Labs s.r.o.

Místo pracoviště Mozartova 354, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Plc programátor/ka - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři (Mozartova 354, Olomouc)

Jsme stabilní společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES v
průmyslových podnicích. Pro rozšíření svého týmu hledáme kolegu/yni na pozici
PLC programátor.
Náplň práce:
- Programování řídícího systému PLC (především Siemens S-1200, S7-300, S7-
1500), HMI
- Oživování strojů a montážních linek
- Vizualizace operátorských panelů
- Kooperace s kolegy z oddělení vývoje SW, konstrukce, elektro a výroby
- Uvádění strojů a zařízení do provozu u zákazníků (v ČR i zahraničí)
- Servisní činnost
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření
- Orientaci v technické dokumentaci
- Základní znalost programování PLC
- Spolehlivost, samostatnost
- Logické uvažování a analytické schopnosti
- Ochotu cestovat (i mimo ČR) zhruba 2-4 dny v měsíci
- AJ alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
Výhodou:
- Znalost vývoje elektroniky
- Znalost programování C/C++ nebo Delphi
- Vyhláška č. 50/78 Sb.
Nabízíme:
- Možnost osobního i profesního růstu
- Odborné vzdělávání
- Neformální a přátelské prostředí
- Pracovní doba 8-16 nebo 9-17 hod.
- Vhodné pro absolventy VŠ
Zaměstnanecké výhody:
- Motivující finanční ohodnocení
- Roční bonusy za poslední 3 roky ve výší 2-3 násobku měsíční mzdy
- Firemní benefity – telefon s daty, občerstvení na pracovišti, stravenkový paušál a další

Kontakt je možný POUZE emailem.

Informace o společnosti Elekt Labs s.r.o.

Elekt Labs s.r.o.
Mozartova 354
Olomouc

IČO: 26825040
aktualizováno před téměř 2 roky