Podnikoví právníci - kontakt: e-mailem. - podnikoví právníci, Lochovice

Právo / Podnikoví právníci - kontakt: e-mailem. - podnikoví právníci

Společnost OPTAGLIO a.s.

Místo pracoviště Obora 20, Lochovice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 - 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Podnikoví právníci - kontakt: e-mailem. - podnikoví právníci (Obora 20, Lochovice)

Náplň práce: příprava podkladů pro advokáty zastupující společnost u soudů, účast u soudů, příprava a kontrola obchodní smlouvy před jejím podpisem, sepisování návrhů smluv, právních podání a žalob, zpracování právních rozborů a stanovisek. Požadujeme: prokazatelné znalosti právních předpisů ČR, uplatňování předpisů při řešení sporů soudních a mimosoudních, schopnost stavět logickou argumentaci a podkládat ji příslušnými právními předpisy pro zajištění požadovaných výstupů, schopnost rychle se orientovat v různých právních problematikách, se kterými se firmy setkávají včetně dotačních projektů, daňového řádu a podobně, logické myšlení a jasné vyjadřování, pozice vhodná i pro čerstvé absolventy VŠ. Vhodné i pro osoby zdravotně postižené. Nabízíme: pravidelnou finanční odměnu, stravenky, Shuttle bus zdarma, 25 dní dovolené, stravenky. Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti OPTAGLIO a.s.

OPTAGLIO a.s.
Obora 20
Lochovice
26723
IČO: 48950076
aktualizováno před 10 měsíci