Podsládek v malém řemeslném pivovaru - pomocní dělníci ve výrobě, Vrchlabí

Výroba a provoz / Podsládek v malém řemeslném pivovaru - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost Hendrych & synové s.r.o.

Místo pracoviště Horská 192, Vrchlabí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 36 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Podsládek v malém řemeslném pivovaru - pomocní dělníci ve výrobě (Horská 192, Vrchlabí)

Předpoklady:
- technická a manuální zručnost
- schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat v potravinářství
- samostatnost a odpovědnost při pracovních výkonech, vyučení a zkušenosti v potravinářském oboru výhodou
- fyzická zdatnost
Dokumenty na pohovor:
- výpis z rejstříků trestů (max 1 měsíc starý)
- aktualizovaný životopis
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
Náplň práce: stáčení piva do obalů, šrotování sladu, mytí obalů, manipulace s materiálem, úklid výrobních a skladovacích prostor, sanitace pivovarské technologie, převádění piva mezi tanky, vaření piva
Nabízíme: uplatnění v zavedené společnosti, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu, 20 dnů dovolené
Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Vojtěch Hendrych -

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Hendrych & synové s.r.o.

Hendrych & synové s.r.o.
Horská 192
Vrchlabí
54302
IČO: 24763314
aktualizováno před 27 dny

Odpověď na pracovní pozici Podsládek v malém řemeslném pivovaru - pomocní dělníci ve výrobě