*pojišťovací poradce - žďár nad sázavou - ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, Žďár nad Sázavou

Finance / *pojišťovací poradce - žďár nad sázavou - ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Místo pracoviště nám. Republiky 64, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *pojišťovací poradce - žďár nad sázavou - ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví (nám. Republiky 64, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce: péče o klienty, poskytování informací o aktuálním stavu pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí, navrhování optimálních pojistných řešení

Očekáváme: min. středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci

Nabízíme: spolupráci na HPP, nadstandardní finanční ohodnocení, silné zázemí ve stabilní společnosti

Stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, příspěvek na životní a penzijní pojištění, slevy na produkty, cestovní pojištění zdarma

První kontakt e-mailem;

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
nám. Republiky 64
Žďár nad Sázavou

IČO: 47116617
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici *pojišťovací poradce - žďár nad sázavou - ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

nám. Republiky 64 64