Pokladní - administrativní pracovnice - pokladníci v prodejnách, Radošovice

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pokladní - administrativní pracovnice - pokladníci v prodejnách

Společnost Virgo Strakonice s.r.o.

Místo pracoviště Radošovice 177, Radošovice
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 20 500 - 22 600 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní - administrativní pracovnice - pokladníci v prodejnách (Radošovice 177, Radošovice)

Požadujeme:
Příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost.
Vzdělání střední s maturitou nejlépe pro absolventy po ukončení školy.
Vzhledem k nabízené pozici očekáváme dobrou znalost práce na PC.
Nástup - ihned
Nabízíme:
Práci v menším, příjemném a mladém kolektivu.
Stabilní dlouhodobou pozici na HPP
Bonusy na nákupu veškerého našeho sortimentu pro Tebe i Tvé blízké
Náplň práce:
- obsluhovat zákazníky na pokladně
- pracovat s hotovostí
Jednosměnný provoz
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem: Herych Ruslan, tel.: 720274448, e-mail:

Informace o společnosti Virgo Strakonice s.r.o.

Virgo Strakonice s.r.o.
Radošovice 177
Radošovice
38601
IČO: 28081315
aktualizováno před téměř 3 roky