Pokladní - pokladníci v prodejnách, Třebíč

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pokladní - pokladníci v prodejnách

Společnost BM ČESKO s.r.o.

Místo pracoviště Hrotovická 160, Třebíč
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 610 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní - pokladníci v prodejnách (Hrotovická 160, Třebíč)

Prosíme o zaslání Vašeho životopisu na e-mail

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici pokladní/k.
Náplň práce: práce s pokladnou, kontrola stavu pokladny, informování a komunikace se zákazníky.
Požadujeme: výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, praxe výhodou, výpis z rejstříku trestů. Vhodné pro OZP, absolventy.
Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenky

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o.

BM ČESKO s.r.o.
Hrotovická 160
Třebíč
67401
IČO: 4335813
aktualizováno před více než 2 roky