Pokladní/pracovník klientského informačního centra - pokladníci v organizacích, Lipno nad Vltavou

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pokladní/pracovník klientského informačního centra - pokladníci v organizacích

Společnost HOREKA LIPNO s.r.o.

Místo pracoviště Lipno nad Vltavou 307, Lipno nad Vltavou
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní/pracovník klientského informačního centra - pokladníci v organizacích (Lipno nad Vltavou 307, Lipno nad Vltavou)

Chcete pracovat v jednom z největších letních i zimních areálů v České Republice? Láká Vás práce jak na horách, tak i u vody? Přidejte se k nám a využijte příležitosti si v zimě zalyžovat a v létě načerpat sílu u Lipna!

Náplň práce:
hlavní a nejdůležitější činností je podávání základních informací zákazníkům na klientském centru a práce na pokladně

o poskytuje informace veřejnosti verbálně a písemně přímo v klientském centru i prostřednictvím komunikačních prostředků (telefon, e-mail) v českém a cizím jazyce
o pravidelně kontroluje správnost cen zboží a služeb v jednotlivých systémech a na samoobslužných pokladnách
o uzavírá prodejní transakce na služby (zboží) se zákazníky
o v případě potřeby doplňuje propagační materiály na místa k tomu určená
o vypomáhá klientům na samoobslužných pokladnách
o v sezóně, kdy jsou přítomni brigádníci má na starosti jejich kontrolu, podporu a dohled

Požadujeme:
o znalost AJ či NJ na úrovni domluvit se s klienty
o znalost práce na PC
o předchozí zkušenosti s prací se zákazníky výhodou
o příjemné vystupování
o spolehlivost a samostatnost
o práce na krátký/dlouhý týden, 15 dní v měsíci
Nabízíme:
5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování
o Možnost ubytování
o Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
o Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven
o Volný vstup do Aquaworld Lipno
o Skipas pro vlastní použití zdarma

Pracovní poměr na dobu neurčitou, hrubá mzda od 25.000,- - 26.000,- Kč. Kontaktní osoba paní Tereza Perníková, tel. 721 713 685,- e-mail:

Informace o společnosti HOREKA LIPNO s.r.o.

HOREKA LIPNO s.r.o.
Lipno nad Vltavou 307
Lipno nad Vltavou
38278
IČO: 8696551
aktualizováno před více než 2 roky