Pokladní, prodavač/ka - pokladníci v prodejnách, Krásná Hora nad Vltavou

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pokladní, prodavač/ka - pokladníci v prodejnách

Společnost Potraviny Šach s.r.o.

Místo pracoviště Krásná Hora nad Vltavou 43, Krásná Hora nad Vltavou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 500 - 26 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní, prodavač/ka - pokladníci v prodejnách (Krásná Hora nad Vltavou 43, Krásná Hora nad Vltavou)

Pozice: Pokladní, prodavač/ka
Kontakt: Šachová Monika, tel.: 739 422 984, e-mail:
Přijmeme zaměstnance na pozici pokladní/prodavač/ka do prodejny potravin a smíšeného zboží v Krásné Hoře nad Vltavou.
Náplň práce: odbavování nákupu , přijímání plateb, drobný úklid provozovny
Nástup od 1.4.2024. Mzda: 25 500,- až 26 500,- Kč
Místo výkonu práce: Potraviny Šach s.r.o., Krásná Hora nad Vltavou 43, Krásná Hora nad Vltavou

Požadavky

  • Pokladníci v prodejnách

Informace o společnosti Potraviny Šach s.r.o.

Potraviny Šach s.r.o.
Krásná Hora nad Vltavou 43
Krásná Hora nad Vltavou
26256
IČO: 9625011
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pokladní, prodavač/ka - pokladníci v prodejnách