Pokladní s náborovým příspěvkem - prodavači v prodejnách, Mladá Boleslav

Obchod a cestovní ruch / Pokladní s náborovým příspěvkem - prodavači v prodejnách

Společnost BM ČESKO s.r.o.

Místo pracoviště Jičínská 1326, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 875 - 58 875 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní s náborovým příspěvkem - prodavači v prodejnách (Jičínská 1326, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:

bbauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici pokladní/k.

Náplň práce:
práce s pokladnou, kontrola stavu pokladny, informování a komunikace se zákazníky.

Požadujeme:
výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, praxe výhodou, výpis z rejstříku trestů. Vhodné pro OZP.

Nabízíme:
HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie), další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.

Nástup možný ihned, nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail
Náborový příspěvek, prémie, stravenkový paušál

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o.

BM ČESKO s.r.o.
Jičínská 1326
Mladá Boleslav
29301
IČO: 4335813
aktualizováno před 10 měsíci