Pokladníci v prodejnách, Praha

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pokladníci v prodejnách

Společnost Thi Nga Nguyen

Místo pracoviště Malá Štupartská 636, Praha
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 17 900 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladníci v prodejnách (Malá Štupartská 636, Praha)

Náplň práce:
• základní komunikace se zákazníky a zjišťování jejich potřeb
• přijímání peněz a plateb, kontrola zboží, výdej stvrzenek v samoobsluze
• kontrola cen a jakosti zakoupeného zboží
• inventarizace zásob
• školení a další pomocné práce dle pokynů vedoucího
Požadavky na zaměstnance:
- znalost vietnamštiny a angličtiny výhodou - obchod je v turistické zóně, obchodní partneři a vedení společnosti mluví česky a vietnamsky
- komunikatovnost a samostatnost
- spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem
- fyzická zdatnost
- výpis z RT
Výběrové řízení průběžně až do obsazení pozice:
1. kolo na základě životopisu (Zasílejte v českém, případně vietnamském jazyce na:
2. kolo s vybranými uchazeči na základě krátkého telefonického pohovoru
3. kolo s vybranými uchazeči na základně osobní schůzky

Informace o společnosti Thi Nga Nguyen

Thi Nga Nguyen
Malá Štupartská 636
Praha
11000
IČO: 2185792
aktualizováno před více než 2 roky