Pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, Čeladná

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Společnost Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Místo pracoviště Čeladná 809, Čeladná
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (Čeladná 809, Čeladná)

C04 z:14/7/2021 a:13/1/2022
Náplň práce:
- úklid pokojů
- úklid společných prostor.
Požadujeme:
- spolehlivost a samostatnost.
Nabízíme:
- práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí
- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
- týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek z FKSP až 9.000 Kč, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Čeladná 809
Čeladná
73912
IČO: 14450216
aktualizováno před více než 2 roky