Pomocná kuchařka/pomocný kuchař - ranní směny - pomocní kuchaři, Nýrsko

Obchod a cestovní ruch / Pomocná kuchařka/pomocný kuchař - ranní směny - pomocní kuchaři

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Místo pracoviště Bystřice nad Úhlavou 44, Nýrsko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 23 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná kuchařka/pomocný kuchař - ranní směny - pomocní kuchaři (Bystřice nad Úhlavou 44, Nýrsko)

KONTAKT: Po - Pá 7:00 - 15:00
NÁSTUP: dle dohody
POŽADAVKY: střední vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - před nástupem do prac. pom. alespoň 2 dávky
Jednosměnný režim od 6:30 do 14:30 hod., občasné směny i v So a Ne, fond prac. doby 40 hod. týdně.
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, na penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, pololetní odměny.
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.

Informace o společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Bystřice nad Úhlavou 44
Nýrsko
34022
IČO: 49207300
aktualizováno před 21 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocná kuchařka/pomocný kuchař - ranní směny - pomocní kuchaři

Bystřice nad Úhlavou 44 44
Nýrsko