Pomocná síla do kuchyně - mytí nádobí - pomocníci v kuchyni, Praha

Výroba a provoz, Služby / Pomocná síla do kuchyně - mytí nádobí - pomocníci v kuchyni

Společnost Česká národní banka

Místo pracoviště Na příkopě 864, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 16 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla do kuchyně - mytí nádobí - pomocníci v kuchyni (Na příkopě 864, Praha)

Místo výkonu práce Na Příkopě č.p. 864/ 28, Praha 1. Prvotní kontakt emailem nebo telefonicky 704960116
Česká národní banka vyhlašuje výběrové řízení
k obsazení pracovní pozice
Pomocná síla do kuchyně - mytí nádobí
Hledáme kolegu/kolegyni pro posílení týmu závodní kuchyně.

Náplň práce zahrnuje zejména:
" mytí nádobí, kuchyňského zařízení a strojů,
" úklid umývárny a skladu nádobí,
" ošetření kuchyňských strojů a zařízení,
Nabízíme:
" zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze,
" zaměstnanecké benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní a životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další,
" nástup možný dohodou.
Kvalifikační požadavky:
" střední odborné vzdělání s výučním listem,
" 5 let praxe.
Další předpoklady pro výkon profese:
" znalost jednoduchých kuchyňských strojů a zařízení,
" znalost základních hygienických předpisů,
" zdravotní způsobilost,
" trestní bezúhonnost.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 31. 1. 2022 na e-mailovou adresu:
ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na stránkách Informaci o zpracování osobních údajů Odkaz:https://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html

Informace o společnosti Česká národní banka

Česká národní banka
Na příkopě 864
Praha

IČO: 48136450
aktualizováno před více než 2 roky