Pomocná síla do provozu jatek - pomocní pracovníci v živočišné výrobě, Žehušice

Zemědělství a lesnictví / Pomocná síla do provozu jatek - pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Společnost Jatky Bojmany s.r.o.

Místo pracoviště Bojmany 10, Žehušice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 16 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla do provozu jatek - pomocní pracovníci v živočišné výrobě (Bojmany 10, Žehušice)

Nabízíme: zaměstnání v příjemném prostředí tradičního českého řeznictví, smlouva na dobu určitou s možností na dobu neurčitou.
Požadujeme: vzdělání základní/vyučen/styředoškolské (vyučení v oboru, praxe výhodou), chuť do práce, zodpovědný přístup, nezaučené zaučíme.
Pracovní náplň: úklid na jatkách, porcování drůbeže - dva, tři dny v týdnu.
Vhodné i pro invalidní důchodce.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.

Informace o společnosti Jatky Bojmany s.r.o.

Jatky Bojmany s.r.o.
Bojmany 10
Žehušice
28601
IČO: 27410382
aktualizováno před více než 2 roky