Pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek - úředníci ve skladech, Humpolec

Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek - úředníci ve skladech

Společnost JIPOSTAV, spol. s r.o.

Místo pracoviště Nádražní 1748, Humpolec
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 12 975 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek - úředníci ve skladech (Nádražní 1748, Humpolec)

Vhodné pouze pro OZP !
Pracovní doba je PO - PÁ od 7:00 do 15:00, dle domluvy možnost práce na 4 nebo 6 hodin denně. Tím se upravuje i začátek nebo konec pracovní doby.
Náplň práce: příjem a příprava zboží (obuv, drogerie, textil).
Uvedená mzda je pří úvazku 6 hodin denně.

Požadavky

  • Řidičský průkaz

Informace o společnosti JIPOSTAV, spol. s r.o.

JIPOSTAV, spol. s r.o.
Nádražní 1748
Humpolec
39601
IČO: 26035359
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek - úředníci ve skladech

Nádražní 1748 1748
Humpolec