Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni, Klimkovice

Výroba a provoz, Služby / Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni

Společnost AquaKlim, s.r.o.

Místo pracoviště Hýlov 24, Klimkovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 540 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni (Hýlov 24, Klimkovice)

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 556 422 122, e-mail:

Náplň práce:
- mytí nádobí
- čištění zeleniny
- pomocné práce v kuchyni
- úklidové práce

Požadujeme: fyzická zdatnost, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, zdravotní průkaz

Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny
- zvýhodněné stravování
- možnost využívat procedury za zvýhodněnou cenu
- nástup dohodou

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti AquaKlim, s.r.o.

AquaKlim, s.r.o.
Hýlov 24
Klimkovice
74283
IČO: 27849562
www.sanatoria-klimkovice.cz
aktualizováno před více než 2 roky