Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni, Karlova Studánka

Výroba a provoz, Služby / Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni

Společnost Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Místo pracoviště Karlova Studánka 6, Karlova Studánka
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni (Karlova Studánka 6, Karlova Studánka)

Náplň práce:
- mytí nádobí, obsluha myčky
- čištění zeleniny a ovoce
- úklid kuchyně
- doplňování nádobí a příborů

Požadujeme:
- základní vzdělání
- samostatnost a spolehlivost
- zdravotní průkaz v potravinářství

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní,
- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek FKSP na rekreaci a tělovýchovu, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail nebo na tel. č. 554 798 251 /7:00 - 15:00/
Z : 22.5.2023

Informace o společnosti Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Karlova Studánka 6
Karlova Studánka
79324
IČO: 14450216
aktualizováno před 12 měsíci