Pomocná síla v kuchyni pro výdej denního menu (dpp) - pomocníci v kuchyni, Staříč

Výroba a provoz, Služby / Pomocná síla v kuchyni pro výdej denního menu (dpp) - pomocníci v kuchyni

Společnost Marcela Horňáková

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Chlebovická 315, Staříč
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 17 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla v kuchyni pro výdej denního menu (dpp) - pomocníci v kuchyni (Chlebovická 315, Staříč)

A11 z:19/7/2022 (DPP) a:14/2/2023
Náplň práce:
- očištění zeleniny, výdej denního menu a s ním spojený pravidelný úklid na pracovišti
- sanitace a dezinfekce výrobních prostor
- pracovní dny pondělí až pátek.
Požadujeme:
- důslednost, časovou flexibilitu.
Výhodou:
- praxe.
Nabízíme:
- dostupnost MHD, obědy zdarma, volné víkendy.
Kontakt telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Marcela Horňáková

Marcela Horňáková
Chlebovická 315
Staříč
73943
IČO: 8055467
aktualizováno před asi rokem