Pomocná/ý kuchař/ka - pomocní kuchaři, Děčín

Obchod a cestovní ruch / Pomocná/ý kuchař/ka - pomocní kuchaři

Společnost Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace

Místo pracoviště Raisova 688, Děčín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 17 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná/ý kuchař/ka - pomocní kuchaři (Raisova 688, Děčín)

[] Místo výkonu práce: Raisova č.p. 688/11
Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Popis pozice:
- pomocné práce při přípravě jídel
- příprava a výdej jednoduchých pokrmů
- obsluha kuchyňských zařízení
- zodpovědnost za čistotu a pořádek na pracovišti
- zastupuje kuchařku v době její nepřítomnosti v plném rozsahu
- pomáhá při přejímce zboží do skladu

Požadavky:
- střední vzdělání s výučním listem
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- předchozí praxe ve školní jídelně výhodou
- vyučení v oboru gastronomie výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost
- kladný vztah k vaření (vaření jako koníček výhodou)

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- odpovídající platové ohodnocení dle tarifu a možnost nadtarifních složek platu
- zvýhodněné stravování
- vstřícné pracovní prostředí a kolektiv
- pravidelnou pracovní dobu (po - pá od 6:00 - 14:30 hod.)
- volné víkendy a svátky
- 5 týdnů dovolené
- a další benefity v rámci FKSP
- nástup do PP od 1. 12. 2023

ntaktní osoba: Stanislava Pongráczová, personální pracovník, asistentka ředitele, tel. +420 770 139 486.
V případě, že máte o tuto pracovní pozici zájem, prosím zašlete na e-mailovou adresu

- strukturovaný životopis
- scan výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- scan dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

E-mailové přílohy uchazečů budou do 30 dnů po skončení výběrového řízení smazány.
V případě postupu do dalšího kola Vás budeme telefonicky kontaktovat.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace
Raisova 688
Děčín
40502
IČO: 72743816
aktualizováno před 6 měsíci