*pomocné práce v oblasti elektro - montéři a opraváři elektrických vedení, Žďár nad Sázavou

Výroba a provoz / *pomocné práce v oblasti elektro - montéři a opraváři elektrických vedení

Společnost HSener s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 493, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *pomocné práce v oblasti elektro - montéři a opraváři elektrických vedení (Nádražní 493, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
Pomocní práce při elektroinstalacích
Pomoc při montáži elektrických systémů
Manipulace s elektrokomponenty a materiálem
Možnost spolupráce při instalacích FVE (není nutné, pouze když bude zájem)
Požadujeme:
Zájem o oblast elektrotechniky
Schopnost pracovat v týmu
Fyzickou zdatnost a ochotu pracovat na různých místech (zaměstnanci jezdí společně firemním vozem na místo určení a zpět)
Předchozí zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou
Platný řidičský průkaz skupiny B výhodou, ale není podmínkou
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
Možnost profesního růstu a vzdělávání
Konkurenceschopný plat a benefity
Příjemný a kolegiální pracovní prostředí
PRVNÍ KONTAKT EMAILEM

Informace o společnosti HSener s.r.o.

HSener s.r.o.
Nádražní 493
Žďár nad Sázavou

IČO: 14273969
aktualizováno před 29 dny

Odpověď na pracovní pozici *pomocné práce v oblasti elektro - montéři a opraváři elektrických vedení

Nádražní 493 493