Pomocní skladníci, Lovosice

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Pomocní skladníci

Společnost Impulse Logistics s.r.o.

Místo pracoviště Terezínská 1288, Lovosice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocní skladníci (Terezínská 1288, Lovosice)

Hledáme zkušené kandidáty na pozici skladník.
Náplň práce: Příjem a výdej materiálu v interním systému
Nakládka a vykládka za použití VZV nebo NZV
Kontrola dodacích listů
Příprava a výdej materiálu
Požadujeme: Výuční list
Zkušenosti s řízením VZV a prací ve skladě/ pokud nemáte aktivní průkaz zajistíme obnovení
Dobrá znalost PC
Učenlivost
Flexibilita
Stravenkový paušál,příspěvek na dopravu dle km, příspěvek na udržování OOPP, příplatek odpolední směna. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Informace o společnosti Impulse Logistics s.r.o.

Impulse Logistics s.r.o.
Terezínská 1288
Lovosice
41002
IČO: 28363353
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocní skladníci

Terezínská 1288 1288
Lovosice